Szlachetna oprawa wyjątkowych chwil

GALERIA PAŁACYKU MARIAŻ

Szlachetna oprawa wyjątkowych chwil

GALERIA PAŁACYKU MARIAŻ

 
O PAŁACYKU MARIAŻ

Plener


„Gościu, siądź pod mym liściem, a odpoczni sobie!” – tak kilka wieków temu pisał Jan Kochanowski o słynnej, czarnoleskiej lipie. Dziś lipy już nie ma, ale okoliczne lasy sosnowe, świerkowe, bukowe, jaworowe i jodłowe nie tracą na świetności. Tworzą, należącą do Nadleśnictwa Zwoleń, Puszczę Kozienicką, która jest cennym obszarem przyrodniczym Polski. W jej pobliżu, a także w sąsiedztwie urodzajnych gruntów rolnych, przy trasie Radom – Zwoleń znajduje się malownicze miejsce, które można bez przesady nazwać perłą Równiny Radomsko-Kozienieckiej: Klwatka Królewska z przepięknym, klimatycznym Pałacykiem Mariaż. Niezwykła lokalizacja oraz bajecznie zaaranżowany ogród sprawiają, że w Pałacyku Mariaż nieprzerwanie słychać śpiew ptaków, w powietrzu unosi się żywiczny zapach lasów sosnowych, a niezwykła bliskość natury pozwala dostrzec piękno chwili, która może być najpiękniejszą chwilą w Państwa życiu.
 
O PAŁACYKU MARIAŻ

Pokoje dla naszych gości


Jeśli ktokolwiek sądziłby, że udane połączenie stylu pałacowego z nowoczesnym jest niemożliwe, byłby w błędzie. Pałacyk Mariaż to idealne i harmonijne połączenie charakteru stylowego palatium z modernistyczną funkcjonalnością. W końcu nieprzypadkowa nazwa Pałacyku zobowiązuje. Przestronne wnętrza doświetlone dzięki dużym przeszkleniom oraz elegancki wystrój dopieszczony i konsekwentny w najdrobniejszych szczegółach zapewniają Pałacykowi niezwykły klimat. Już sama elegancka prezencja lokalu sprawia, że goście czują się tu podejmowani i traktowani absolutnie wyjątkowo. Jednocześnie właścicielom obiektu udało się zachować kameralność pokoi. Dzięki temu pobyty w nich przebiegają w tak pożądanej prywatnej i intymnej atmosferze.
 
O PAŁACYKU MARIAŻ

Łazienki


Opisowa nazwa łazienki „tam, gdzie król piechotą chodził” w Pałacyku Mariaż zyskuje szczególne znaczenie właśnie przez swój pałacowy, iście królewski charakter. Choć toaleta ze spłuczką jest wynalazkiem chińskim, to w Europie pojawiła się za panowania Elżbiety I. W Wersalu - będącym wzorem przepychu, elegancji i nowoczesności - toalety pojawiły się dopiero w II połowie XVIII w. Abstrahując od historii, warto podkreślić, że wysoki standard łazienek w Pałacyku Mariaż godny byłby nawet wizyt samego króla.
 
O PAŁACYKU MARIAŻ

Sale


Cała sala śpiewa z nami? Żeby jedna! I żeby tylko śpiewała! W Pałacyku Mariaż znajdują się dwie sale – dokładny ich opis można znaleźć w zakładce O Pałacyku. Ich atutem jest przestronność i możliwość dowolnych aranżacji, dzięki czemu jednorazowo może się tu wyśmienicie bawić nawet 350 osób: biesiadować, tańczyć, śpiewać oraz brać udział w rozmaitych eventach i wydarzeniach. Jedyne, co może ograniczać gości Pałacyku, to ich własna wyobraźnia.